Обирай пісні. Визначай переможця

У Страсбурзі прийняті важливі для України рішення

19.04.2018 р., 20:17

У резолюції та рекомендаціях Парламентського комітету асоціації України та ЄС за результатами його VII засідання йдеться про необхідність підтримання європейських прагнень України.

Про це в коментарі Укрінформу розповів співголова комітету асоціації "Україна - ЄС" від України народний депутат Микола Княжицький за результатами засідання, що відбулося у Страсбурзі.

"Прийнятий сьогодні документ фіксує, яким чином Україна виконує угоду про асоціацію, де в нас є проблеми і, в тому числі, де нам потрібна підтримка Європейського Союзу. Документ є надзвичайно важливим, тому що він послідовно засуджує російську агресію і порушення прав людини на окупованих територіях росіянами та проросійськими сепаратистами", - наголосив Княжицький.

За його словами, у документі зафіксовано прогрес України у виконанні Угоди про асоціацію та вперше записано, що фактично слід розглядати перспективу її членства у ЄС.

Водночас співголова комітету асоціації "Україна - ЄС" від Європарламенту Даріуш Розаті, коментуючи ухвалення резолюції, зазначив, що головним завданням були "оцінка Угоди про асоціацію та двосторонніх зобов’язань, пов’язаних із реформами у різних сферах, а також визначення нових цілей і намірів, які будуть своєчасним та логічним продовженням співпраці". Ухвалення резолюції він розцінив як великий успіх.

Остаточна версія документа буде оприлюднена згодом.

У Страсбурзі прийняті важливі для України рішення

Новини по темі