Обирай пісні. Визначай переможця

Постійна загроза зі Сходу триматиме Україну в тонусі

22.09.2015 р., 09:43

Про це він заявив під час візиту на Львівщину. Петро Порошенко та Генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг на Яворівському полігоні у Львівській області урочисто відкрили міжнародні навчання "Україна-2015" із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у рамках програми "Партнерство заради миру".

Президент, відкриваючи навчання, акцентував увагу на важливості подібних міжнародних навчань. "Україна високо цінує навчання під егідою НАТО в умовах російської агресії", -  зазначив Петро Порошенко.

У свою чергу, Йєнс Столтенберг констатував, що ситуація на Сході України з виконання домовленостей про припинення вогню залишається крихкою, але дає надію. Генсек НАТО зауважив, що режим припинення вогню переважно утримується, але Росія продовжує підтримувати терористів, надає їм обладнання і тренує.

Говорячи про псевдовибори на окупованій частині Донбасу, то за словами Йєнса Столтенберга, жодна з країн-членів НАТО не визнає вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей, якщо вони відбудуться не за українським  законодавством.

Нагадаємо: до навчань "Україна-2015" залучено 1100 співробітників із 34 країн. Тематика рятувальних операцій включає широкий комплекс заходів: розвідка зони надзвичайної ситуації; проведення різних видів рятувальних робіт; повний обсяг медичної допомоги від евакуації до надання спеціалізованої допомоги.

Постійна загроза зі Сходу триматиме Україну в тонусі

Новини по темі