Мобільний додаток

Україна майже вдвічі збільшила квоту для іммігрантів

18.04.2018 р., 15:29

В уряді визначили граничну кількість можливих іммігрантів на 2018 рік на рівні 4388 осіб, що перевищує минулорічну квоту на 2165 осіб.

Відповідне розпорядження, розроблене Державною міграційною службою, було схвалено під час засідання Кабінету Міністрів України 18 квітня, повідомляє Урядовий портал.

"Розпорядженням "Про встановлення квоти імміграції на 2018 рік" гранична кількість іноземців та осіб без громадянства, яким передбачено надати дозвіл на імміграцію протягом 2018 року, становить 4388 осіб. Для порівняння, минулого року квота становила 2223 особи", - йдеться у повідомленні.

Як пояснили у ДМС, квота імміграції формується з таких категорій: діячі науки та культури, імміграція яких відповідає інтересам України; висококваліфіковані спеціалісти і робітники, гостра потреба в яких є відчутною для економіки України; особи, які здійснили іноземну інвестицію в економіку України іноземною конвертованою валютою на суму не менше 100 (ста) тисяч доларів США, зареєстровану у порядку, визначеному Кабінетом міністрів України.

Окрім того, іммігрувати в Україну можуть особи, які є повнорідними братом чи сестрою, дідом чи бабою, онуком чи онукою громадян України; особи, які раніше перебували в громадянстві України; батьки, чоловік (дружина) іммігранта та його неповнолітні діти, а також особи, які безперервно проживали на території України протягом трьох років з дня встановлення їм статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Україна майже вдвічі збільшила квоту для іммігрантів

Новини по темі