Мобільний додаток

Звіт уряду у парламенті відкладається на невизначений час (аудіо)

16.04.2018 р., 16:57

Звіт уряду у парламенті, за підсумками дворічної роботи за прем;єрства Володимира Гройсмана, відкладається на невизначений час.

Як сказав сьогодні на брифінгу спікер Андрій Парубій, звіт Кабміну ще не пройшов розгляд профільного парламентського комітету з питань економічної політики, а без його висновків виносити це питання у сесійну залу — не можна.

Профільний парламентський комітет переніс розгляд питання про виконання програми діяльності уряду з 18 квітня, як було заплановано раніше, на червень, йдеться на сайті комітету.

Нагадаємо, що відповідно до українського законодавства, Кабмін має звітувати перед парламентом за кожен рік своєї діяльності і якщо депутати вважають роботу урядовців незадовільною, вони можуть висловити йому недовіру і обрати новий склад. Лідер Радикальної партіії Олег Ляшко каже, що не бачить потреби у паперових звітах від уряду, бо найкращим показником його діяльності є рівень життя людей, а він не поліпшується. На запитання журналістів, чи готова його фракція голосувати за висловлення недовіри цьому складу Кабміну, - чіткої відповіді не дав.

Відповідь на це ж питання лідерки фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка і представник президента у парламенті Ірина Луценко сьогодні на брифінгу пояснила, що звіт уряду перенесли через закордонне відрядження голови комітету з питань економічної політики, на засіданні якого має розглядатися це питання. Каже, фракція вимагатиме від уряду відзвітувати у парламенті, бо має чимало запитань до Кабміну.

Прослухати

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Звіт уряду у парламенті відкладається на невизначений час (аудіо)

Новини по темі