Обирай пісні. Визначай переможця

Велике полум'я наближається до передмість Сіднея

15.04.2018 р., 18:04

Сотні австралійських пожежників борються з великою лісовою пожежею, яка, як повідомляється, вже досягла житлових будинків у південному передмісті Сіднея - найбільшого міста Австралії.

Про це повідомляє ВВС.

"Понад 70 пожежних машин працюють на дорозі, яка відокремлює місцевість, що палає від передмість Сіднею, з неба скидають воду гелікоптери", - йдеться в повідомленні.

Пожежна служба штату Новий Південний Уельс занепокоєна, що попіл, який літає у повітрі, може призвести до виникнення нових місць займання попереду "пожежного фронту", на якому намагаються зупинити вогонь.

Від пожежі постраждало вже майже 2500 гектарів землі. Останніми днями погода в Австралії була незвичайно спекотною для цієї пори року.

Поліція оголосила район, який знищив вогонь, місцем злочину. Проте немає чітких даних, які дозволяють казати, що пожежа виникла внаслідок підпалу.

Прем'єр Австралії Малкольм Тернбулл високо оцінив зусилля щодо боротьби з вогнем.

Нагадаємо, через масштабні пожежі на південному заході Сіднея евакуювали казарми найбільшої військової бази Австралії. У 2016 році лісові пожежі знищили в Австралії понад 60 будинків.

Велике полум'я наближається до передмість Сіднея

Новини по темі