Мобільний додаток

Понад 305 тисяч українців підписали декларації з лікарями

10.04.2018 р., 19:36

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко повідомив, що від початку кампанії з вибору лікаря первинної медичної допомоги "Лікар для кожної сім'ї" декларації підписали понад 305 тисяч пацієнтів.

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Вже понад 305 тисяч декларацій підписано", - сказав Розенко під час селекторної наради з питань упровадження медичної реформи.

Найбільше декларацій підписано в Закарпатській області (понад 27 тис.), Києві (більше ніж 27 тис.), Донецькій (20 тис.), Чернівецькій (14 тис.) і Полтавській областях (14 тис.). Найменше декларацій підписано в Херсонській, Черкаській, Рівненській, Сумській і Чернігівській областях (від 100 до 1 тис. декларацій у кожній області).

Як повідомляла прес-служба Міністерства охорони здоров'я України, за п'ять днів від початку кампанії з вибору лікаря первинної медичної допомоги "Лікар для кожної сім'ї" декларації підписали понад 150 тис. пацієнтів.

В Україні 2 квітня стартувала кампанія з вибору лікаря первинної медичної допомоги "Лікар для кожної сім'ї", яка є першим етапом медичної реформи.

У травні в низці міст України стартує пілотний проект з упровадження і застосування електронного рецепта в медичних закладах.

Понад 305 тисяч українців підписали декларації з лікарями

Новини по темі