Мобільний додаток

Верховна Рада побила антирекорд відвідуваності

6.04.2018 р., 20:27

6 квітня на засідання парламенту прийшло лише 24 народних обранці, які представляють депутатські фракції.

Про це повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа з Верховної Ради України.

За його словами, решта депутатів не з’явилася на засідання з невідомих причин. Найвідповідальнішими виявилися парламентарі від Радикальної партії Олега Ляшка, 12 членів  фракції з 21-го прийшли у п’ятницю на роботу – це найкращий результат серед усіх об’єднань народних обранців.

З фракції Опозиційного блоку прийшли лише двоє з 43 парламентарів. Не кращий результат у коаліційних БПП та “Народного фронту”: лише 6 присутніх членів пропрезидентської фракції з 135 та двоє з 81 “фронтовиків” відповідно. Також лише двоє з 25 депутатів “Самопомочі” прийшли шостого квітня працювати.

Згідно розкладу роботи парламенту, у п’ятницю зранку відбувається “година запитань до уряду”, після якої має розпочатися пленарне засідання, однак, з 24 присутніми члена всіх фракцій, перейти до розгляду законопроектів не вдалося.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фракція Радикальної партії пропонує масштабну реформу парламенту – скоротити кількість народних депутатів до 250, заборонити обиратись до Верховної Ради більше двох разів та прибрати корумповану мажоритарку.

Також Олег Ляшко вимагає оприлюднити список прогульників парламенту аби притягнути їх до дисциплінарної відповідальності.

Верховна Рада побила антирекорд відвідуваності

Новини по темі