Мобільний додаток

Єврокомісія не підтримає будівництво "Північного потоку-2"

6.04.2018 р., 15:49

За словами керівника Директорату Єврокомісії, "Північний потік-2" буде порушувати принципи прозорості і вільного доступу європейських споживачів до джерел енергоносіїв.

Про це повідомляє Главком.

Проект будівництва газопроводу "Північний потік-2", який Росія планує прокласти в обхід території України, не сприяє диверсифікації поставок газу до Європи, і не буде підтриманий Європейською комісією. Про це під час брифінгу в Міністерстві енергетики заявив генеральний директор Директорату з питань енергетики Єврокомісії Домінік Рісторі.

"Наша позиція чітка: ми вважаємо, що "Північний потік-2" не сприяє диверсифікації джерел і маршрутів постачання газу... Він не буде підтриманий з боку ЄС", - сказав він.

За словами Рісторі, якщо "Північний потік-2" буде збудований, його робота порушуватиме принципи прозорості, недискримінаційності і вільного доступу європейських споживачів до джерел енергоносіїв.

Крім того експерт розповів, що Москва використовує будівництво газопроводів для виведення грошей за кордон.

Глава НАК "Нафтогаз України" попередив про "руйнівні наслідки" для української економіки в разі запуску російського газопроводу, оцінивши втрати у $3 млрд на рік.

Єврокомісія не підтримає будівництво "Північного потоку-2"

Новини по темі