Мобільний додаток

СБУ запрошує на "Відкритий майданчик"

24.03.2018 р., 11:04

24 березня, у Центрі культури та мистецтв Служби безпеки України з нагоди 26 річниці її створення працюватиме "Відкритий майданчик СБУ".

Там можна буде пройти випробування на поліграфі й побачити, з-поміж іншого, екіпірування спецпідрозділу "Альфа", повідомляє прес-служба відомства.

"24 березня у Центрі культури та мистецтв Служби безпеки України з нагоди 26 річниці її створення працюватиме "Відкритий майданчик СБУ". Кожен охочий може відвідати Службу безпеки та побачити останні технічні здобутки та професійні досягнення української спецслужби", - йдеться у повідомленні.

Відвідувачі зможуть ознайомитися з тематичними матеріалами службової діяльності ключових підрозділів СБУ, зразками сучасною зброї і екіпірування спецпідрозділу "Альфа", побачити експозицію фотовиставки та переглянути відеофільм, присвячені виконанню завдань українською спецслужбою в районі АТО.

Також можна отримати відповіді на питання: як діяти при виявлені терористичної загрози; що робити, коли стикаєшся з проявами сепаратизму або навіть стаєш об’єктом вербування. За бажанням кожен присутній зможе пройти перевірку на поліграфі, інформує прес-служба.

Для громадян вільний вхід буде 24 березня з 11 до 17 години, за адресою Ірининська, 6.

СБУ запрошує на "Відкритий майданчик"

Новини по темі