Мобільний додаток

В Україні заборонено 165 книжок

23.03.2018 р., 18:26

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розширив до 165 книг список видань, заборонених для ввезення в Україну.

Оновлений список опубліковано на сайті Держкомтелерадіо.

У Держкомтелерадіо зазначили, що зміст цих книг спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

Зокрема до рейтингу ввійшли книги екс-прем'єра Миколи Азарова, ідеолога "євразійства" Олександра Дугіна та ватажків самопроголошеної ДНР — Павла Губарєва та Захара Прілєпіна.

Раніше Україна заборонила вісім книг російського психолога Синельникова, який просив перераховувати йому гроші в окупований Крим.  

На початку лютого 2018-го в Україні заборонили ще три російські пропагандистські книжки.

Нагадаємо, що 1 січня 2017 року набув чинності Закон "Про внесення змін у деякі закони України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту".

Відповідно до закону, не може бути ввезена в Україну видавнича продукція, яка за змістом спрямована на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади тощо.

Раніше повідомлялося, що російський письменник Прілєпін став заступником командира бойовиків ДНР. Пізніше стало відомо, що СБУ порушила справу проти Прілєпіна.

В Україні заборонено 165 книжок

Новини по темі