Мобільний додаток

На озброєння ЗСУ надійшла нова вітчизняна снайперська гвинтівка

17.03.2018 р., 18:29

Збройні сили України отримали на озброєння нову вітчизняну снайперську гвинтівку UR-10. Вона має замінити застарілу снайперську гвинтівку Драгунова (СВД).

Українська армія переважно оснащена СВД-7,62 мм, яка ефективно працює на відстані до 800 метрів. Багато хто вважає цю снайперську гвинтівку морально і фізично застарілою, тому їй на заміну і запропонована українська гвинтівка UR-10, передає 24tv.ua.

Під час стрільби розсіювання UR-10 від точки прицілювання становить до 3 см. Прицільна дальність ураження – до 1200 метрів, калібр – 7,62 мм. Її вага становить 5 кг, а довжина (залежно від приклада) – від 103 до 124 см.

Гвинтівка має зручну конструкцію: може бути розібрана на дві складові частини, що дозволяє зменшити її габарити і забезпечує компактність при транспортуванні. Ствол гвинтівки консольно закріплений, чим досягається стабільність пристрілки.

У гвинтівці влаштовано ще одне вдале конструктивне рішення - завдяки автоматиці на відводі порохових газів можна здійснювати до 21 пострілу в хвилину.

На озброєння ЗСУ надійшла нова вітчизняна снайперська гвинтівка

Новини по темі