Переглянути у мобiльнiй версiї
Мобільний додаток

Саудівська Аравія почне будувати завод по збірці Ан-132

13.03.2018 р., 18:12

Королівство Саудівська Аравія планує в 2019 році почати будівництво заводу по збірці багатоцільових літаків Ан-132 і запустити серійне складання літаків у 2021 році.

Про це повідомляє УНІАН.

Як повідомила прес-служба держпідприємства "Антонов", організувати серійне виробництво нового багатоцільового літака Ан-132 планується в рамках створення технопарку біля міста Таїф, розташованого на заході Саудівської Аравії. "Компанія TAQNIA Aeronautics і "Антонов" працює над техніко-економічним обґрунтуванням побудови авіаційного заводу з участю західних експертів.

Почати будівництво підприємства планується в 2019 році, термін будівництва - 9 місяців, а збірка серійних Ан-132 мала бути запущена в 2021 році", - йдеться в повідомленні. Зазначається, що програма науково-технічного розвитку міста Таїф включає в себе будівництво промислового та університетського містечок, житлового кварталу на 10 тисяч квартир, міжнародного аеропорту.

"Технопарк буде побудований в кооперації з Науково-технологічним центром імені Короля Абдулазіза, який є одним з ключових партнерів по програмі Ан-132. До складу технопарку увійдуть: літакобудівний завод з аеродромом, підприємство з виготовлення сонячних панелей, сонячна електростанція", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці лютого підприємство "Антонов", компанія Taqnia Aeronautics, підрозділ саудівської Technology Development and Investment Co, і WAHAJ, філія SIPCHEM, підписали тристоронній меморандум про взаєморозуміння щодо організації виробництва Ан-132.

Сторони дійшли згоди про те, що на першому етапі виробництва початкова партія серійних Ан-132 буде побудована на заводі "Антонов" у кооперації з TAQNIA і WAHAJ. На цьому етапі "Антонов" буде головним виконавцем робіт, а партнери - TAQNIA і WAHAJ - будуть виробляти агрегати й елементи відповідно до коопераційної схемою. Зокрема, WAHAJ буде випускати шасі та обладнання для них.

Наступні етапи передбачають поглиблення кооперації з виробництва літаків "Антонов" на території Королівства Саудівська Аравія.

Саудівська Аравія почне будувати завод по збірці Ан-132

Новини по темі