Мобільний додаток

Рада провалила всі три законопроекти з приводу ДБР

13.03.2018 р., 14:45

Депутати Верховної Ради не змогли прийняти жоден із трьох законопроектів, спрямованих на запуск роботи Держбюро розслідувань.

Про це повідомляє lb.ua

На думку народного депутата від фракції БПП, члена Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правової політики Валерія Карпунцова, це сталося через те, що в парламенті немає політичної волі для запуску ДБР.

"Сьогодні Рада провалила всі три законопроекти для початку повноцінної роботи Державного бюро розслідувань (ДБР), відправивши їх на доопрацювання в комітет тільки з однієї причини: у парламенті немає політичної волі для запуску ДБР. Тому як таких претензій і принципових правок до законопроектів, крім високих зарплат членів ДБР, не було. Але це не та претензія і не суть питання. Просто ніхто не хоче запуску Бюро. На словах усі "за", але на практиці бояться ДБР", - заявив він.

Нардеп прогнозує, що запуск ДБР може затягнутися не на один місяць.

У своєю чергою представник президента в парламенті Ірина Луценко запевнила, що профільний комітет ВР оперативно доопрацює всі три законопроекти для запуску Держбюро розслідувань.

"Воля парламенту для прийняття закону є. Просто три законопроекти ще потрібно доопрацювати. Законопроекти будуть доопрацьовані за скороченою процедурою і внесені в парламент", - сказала вона в кулуарах Ради.

Нагадаємо, раніше у своєму матеріалі на LB.ua директор ДБР Роман Труба аналізував подані у Раді законопроекти з приводу ДБР і сам висловлювався за варіант, поданий народними депутатами.

Новини по темі