Мобільний додаток

СБУ викликає на допит Надію Савченко

12.03.2018 р., 17:35

Служба безпеки України надіслала народному депутату України Надії Савченко виклик на допит на 13 грудня.

Про це повідомив генпрокурор України Юрій Луценко після засідання Комітету Верховної Ради з питань регламенту та організації роботи Парламенту, повідомляє Укрінформ.

"У справі Рубана все дуже серйозно. В інтересах слідства я обмежусь лише двома фразами... Служба безпеки України направила народному депутату Надії Савченко виклик на допит на завтра. Тим не менше сьогодні о 4 ранку вона відбула за теритрію країни для участі у міжнародній конференції, в якій передбачається участь окремих депутатів України, хоч вона не є членом офіційної делегації, але має на це підстави. Тому я хотів би звернутися до народного депутата Савченко: якщо вона справді така мужня, чесна, завтра вона має бути у СБУ і співпрацювати зі слідством, що було би дуже важливим і для Надії Савченко, і для країни в цілому", - сказав Луценко.

Нагадаємо, Рубан був затриманий 8 березня під час перетину лінії розмежування на Донбасі в КППВВ "Майорськ" при спробі ввезти з тимчасово окупованої території арсенал зброї схований з-поміж меблів.

Суддя Шевченківського райсуду повідомив Рубану, що його підозрюють, зокрема, у підготовці замаху на Президента України, міністра внутрішніх справ, екс-прем'єр-міністра і секретаря РНБО.

9 березня суд обрав Рубану запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 2 місяці без права внесення застави.

СБУ викликає на допит Надію Савченко

Новини по темі