Мобільний додаток

До розслідування отруєння Скрипаля залучено понад 250 поліцейських

11.03.2018 р., 11:29

У Солсбері в піцерії "Zizzi" виявили сліди нервово-паралітичної речовини, якою отруїли колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію.

Про це повідомляє BBC.

Поки що немає підстав вважати, що хтось із тих, хто перебував у ресторані одночасно з постраждалими, перебуває в небезпеці або має якесь відношення до потрапляння в піцерію отруйної речовини.

Ресторан "Zizzi" залишається очепленим разом з іще чотирма місцями в Солсбері - будинком Скрипаля, пабом "Bishop's Mill", лавкою в парку, де були знайдені отруєні, і кладовищем, де поховані дружина і син колишнього розвідника.

У суботу міністр внутрішніх справ Великої Британії Ембер Радд провела друге за тиждень засідання надзвичайного комітету COBRA, присвячене інциденту в Солсбері. За його результатами вона повідомила, що до розслідування залучено понад 250 співробітників антитерористичного підрозділу британської поліції. Слідству вдалося встановити понад 200 свідків і зібрати понад 240 доказів, які зараз "швидко і професійно" вивчають відповідні фахівці, уточнила Радд.

Вона також повідомила, що сам 66-річний Сергій Скрипаль і його 33-річна дочка Юлія, отруєні досі не названою нервово-паралітичною речовиною, як і раніше, перебувають у лікарні в критичному, але стабільному стані.

Поліцейський Нік Бейлі, що надавав першу допомогу отруєним і теж потрапив у результаті до лікарні, також залишається під наглядом лікарів, але може говорити і спілкуватися з родиною.

Нагадаємо: 4 березня 66-річний екс-розвідник Сергій Скрипаль і його 33-річна дочка Юлія були знайдені в непритомному стані на лавці в торговельному центрі "Maltings" у Солсбері і госпіталізовані з симптомами сильного отруєння. Зараз вони в комі. Крім них медична допомога знадобилася ще понад 20 людям.

Скотланд-Ярд офіційно оголосив, що вважає отруєння замахом на вбивство, зробленим за допомогою нервово-паралітичної речовини.

Глава МЗС Британії Борис Джонсон заявив, що Лондон відповість рішуче, якщо виявиться, що Росія причетна до отруєння Скрипаля.

До розслідування отруєння Скрипаля залучено понад 250 поліцейських

Новини по темі