Мобільний додаток

Силовики провели обшук в Ісламському культурному центрі

6.03.2018 р., 16:41

Працівники столичної прокуратури та Служби безпеки провели обшуки в Ісламському культурному центрі в Києві та Полтаві.

Про це інформує прес-служба прокуратури міста Києва.

"У ході досудового розслідування 6о березня місцева прокуратура спільно зі співробітниками Служби безпеки на підставі ухвал суду провели обшуки у приміщеннях громадської організації та за місцем проживання фігурантів провадження на території м. Києва та м. Полтава", - зазначили у відомстві.

Під час обшуків були вилучені твори, які містять пропаганду культу насильства, жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію, що підтверджується висновками експертних досліджень, а також інші види літератури щодо яких буде призначено експертизи.
Загальна кількість вилучених примірників становить майже 100 екземплярів, повідомили у прокуратурі.

Порушено кримінальну справу за фактом можливого розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, за ч.1 ст. 300 Кримінального кодексу України. Її розслідує Департамент захисту національної державності СБУ.

Тим часом, на своїй сторінці у Facebook муфтій Духовного управління мусульман України Саїд Ісмагілов повідомив, що о 6:30 ранку СБУ, поліція та представник прокуратури зі своїми понятими приїхали з обшуком до Ісламського культурного центру в Києві.

Була пред'явлена постанова на обшук та на пошук літератури "що пропагує культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію".

Водночас Ісмагілов стверджує, що під час обшуків правоохоронці підкинули 8 книжок, які потім були пред'явлені охоронцю як вилучені докази.

Силовики провели обшук в Ісламському культурному центрі

Новини по темі