Мобільний додаток

Нардепи домовилися, які питання розглядатимуть цього тижня

26.02.2018 р., 13:00

Цього парламентського тижня Верховній Раді пропонується розпочати свою роботу з розгляду питань соціального захисту військовослужбовців та співпраці з МВФ.

Про це голова під час засідання Погоджувальної ради заявив голова парламенту Андрій Парубій, повідомляє Главком.

"Після розгляду питання про порядок денний цієї сесії пропонується перший блок, а саме питання соціального захисту військовослужбовців. Це 7 питань, вони не є конфліктними, але їх надто багато накопилось, і важливо їх розглянути. Це перший блок на вівторок. Другий блок — це питання фінансової політики. Це ті питання, серед них є важливі, зокрема, питання співпраці з МВФ", — повідомив Парубій.

Спікер додав, що в середу парламенту пропонується розглянути питання ратифікації, а також "у середу ми можемо розпочати розгляд питання про бізнес-омбудсмена".

"Там велика кількість правок і пропонується розпочати у середу, щоб вийти на прийняття рішення у четвер. І в четвер пропонується розглянути питання, перш за все блоку інформаційної політики. Також питання реформи парламенту, зокрема кількості комітетів, розподілу комітетів. І ключове питання обрання голови НБУ", — резюмував Парубій.

Новини по темі