Мобільний додаток

Рада готує законопроект щодо криптовалют

19.02.2018 р., 17:29

Учасники робочої групи щодо законодавчого забезпечення ринку криптовалют працюють над створенням єдиного депутатського законопроекту.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив співголова робочої групи та екс-керівник комітету Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка, передає Depo.ua.

Зокрема, члени робочої групи обговорюють юридичне визначення криптовалют та їх оподаткування.

"Більшість схиляється до визначення, яке ми дали у нашому законопроекті, - "фінансовий актив", - сказав Рибалка.

"Представники державних органів вважають, що потрібно не поспішати, а додатково вивчити це питання. Ми ж переконані: треба гарно попрацювати разом, аби не просто вивчити, а й ухвалити якісний закон. Головне, що Нацкомфінпослуг та Національна комісія з цінних паперів готові виступати у якості регуляторів", - додав нардеп.

У засідання робочої групи взяли участь представники НБУ, Нацкомфінпослуг, Держфінмоніторингу, власне автори законопроектів "Про стимулювання ринку криптовалют та їх похідних в Україні" (7183-1) і "Про ринок криптовалют в Україні" (7183), учасники ринку та експерти. Рибалка повідомив, що єдиний законопроект має бути вже за кілька засідань робочої групи, а за основу буде взято його законопроект (7183-1).

Новини по темі