Мобільний додаток

США: заборонити вільне володіння зброєю вимагали у Флориді

18.02.2018 р., 10:11

У суботу, 17 лютого, у Форт-Лодердейлі, штат Флорида, кількасот людей, зокрема учнів школи Марджорі Стоунмен Даглас, де недавно внаслідок стрілянини загинули 17 людей, вийшли на протест проти вільного володіння зброєю.

Про це повідомляє CNN.

Протестувальники також вимагали вигнати законодавців, які беруть гроші від Національної стрілецької асоціації США.

"Ми не розуміємо, чому купити автоматичну або напівавтоматичну зброю має бути простіше, ніж спланувати зустріч із друзями на вихідні", - сказала старшокласниця Емма Гонзалес, виступаючи на мітингу. Під час стрілянини в школі вона ховалася в одному з класів.

Під час своєї емоційної промови вона розплакалася. "Як учні, ми знаємо: якщо ти не вчишся, ти провалишся. І якщо в таких випадках продовжувати нічого не робити, то люди будуть гинути", - заявила Емма.

Президент США Дональд Трамп наголошує на психічному розладі флоридского стрілка. Багато виборців вважають Другу поправку, яка з XVIII століття гарантує американцям право на носіння зброї, основою демократії в США.

Нагадаємо, 19-річний Ніколас Круз скоїв збройний напад на школу в штаті Флорида, США, де вбив 17 осіб і поранив ще близько 50. Під час затримання у нього був напівавтоматичний карабін типу AR-15 і кілька магазинів з патронами. Відомо також, що раніше Круз навчався в цій школі і був виключений за своєї поведінки.

Новини по темі