Мобільний додаток

Україна вимагає гарантій безпеки для відновлення мобільного зв'язку в ОРДО

14.02.2018 р., 20:18

Українська сторона вимагає від підтримуваних Росією бойовиків надати гарантії безпеки для відновлення мобільного зв’язку в окупованих районах Донецької області.

"Українська сторона вимагає гарантій безпеки для відновлення мобільного зв'язку на території ОРДО. Загалом необхідно полагодити 17 об'єктів, проте поки що жоден із приладів не полагоджено через відсутність режиму тиші", - написала речниця представника України в Тристоронній контактній групі в Мінську Леоніда Кучми Дарка Оліфер у Facebook за результатами засідання ТКГ 14 лютого.

11 січня зник зв’язок Vodafone на непідконтрольних територіях Донбасу. У компанії повідомили про пошкодження оптоволоконного кабелю. 19 січня повідомили про відновлення зв’язку на Луганщині.

22 січня угруповання ДНР опублікувало заяву до компанії Vodafone з проханням посприяти у відновленні роботи мережі і направити фахівців оператора на непідконтрольну Україні територію Донеччини.

24 січня начальник відділу зв’язків з громадськістю компанії "Vodafone-Україна" Вікторія Рубан в ефірі "Донбас.Реалії" заявила, що компанія не може перевірити чи відремонтувати своє обладнання без гарантій безпеки на окупованій території Донецької області. Вона зазначила також, що питання про ситуацію зі зв’язком в Донецькій області винесено на переговори контактної групи в Мінську.

Новини по темі