Мобільний додаток

Комітети ВР розглядають президентський законопроект про антикорупційний суд

8.02.2018 р., 13:45

Комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя обробляє президентський проект закону про Вищий антикорупційний суд, поки парламент не вніс документ до порядку денного.

Про це сьогодні в кулуарах парламенту журналістам заявив заступник голови фракції "Блок Петра Порошенко" Сергій Березенко, передає РБК-Україна.

"Робота над цим законопроектом вже йде неформально в комітеті з правової політики, який очолює Руслан Петрович Князевич. Він вже працює з експертами, працює з усіма охочими представниками різних фракцій", - заявив Березенко. За його словами, це буде сприяти більш стислій підготовці законопроекту від першого до другого читання.

Зі свого боку, перший заступник голови комітету з питань правової політики і правосуддя, народний депутат від фракції "Народний фронт" Леонід Ємець зазначив, що законопроект про антикорупційне суді сьогодні не внесуть до порядку денного ВР через відсутність достатньої кількості депутатів на пленарному засіданні. "Ми його не можемо внести до порядку денного не тому що немає політичної волі, а тому що просто фізично відсутні депутати в парламенті", - зазначив Ємець.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко просить Верховну Раду України негайно розпочати розгляд законопроекту про антикорупційне суді.

Новини по темі