Мобільний додаток

Подання щодо оновлення складу ЦВК у Парламенті немає

5.02.2018 р., 11:18

У Верховній Раді немає подання Президента України щодо оновлення складу Центральної виборчої комісії.

За інформацією голови ВРУ, це пов’язано зі збором документів по всіх кандидатах до складу Центрвиборчкому. Спікер висловив сподівання, що подання Президента надійде в найближчі дні, повідомляє "Радіо Свобода".

Парубій нагадав, що відповідно до чинного законодавства "має пройти антикорупційна перевірка всіх кандидатів в члени ЦВК, яка може тривати близько 15-20 днів і цей термін треба враховувати".

Спікер Парламенту висловив сподівання, що подання Президента надійде в найближчі дні. Потім список всіх кандидатів передадуть на спеціальну перевірку, а також буде розглянуто дане питання на комітеті. За його словами, це одне з ключових кадрових питань, які стоять на порядку денному сесії.

Нагадаємо, 23 січня Президент Петро Порошенко підписав подання на призначення нових членів ЦВК та лист про звільнення з посад членів комісії, у яких закінчились повноваження.

Згідно з документом, Президент пропонує призначити членами ЦВК: Аллу Басалаєву, Наталію Бернацьку, Михайла Вербенського, Ірину Єфремову, Ольгу Желтову, Олега Конопольського, Світлану Кустову, Ольгу Лотюк, Віталія Плукаря, Євгена Радченка, Надію Синицю, Тетяну Сліпачук, Леонтія Шипілова, Тетяну Юзькову.

Як відомо, 1 червня 2014 року сплив 7-річний термін повноважень 12 з 15 членів ЦВК.

Подання щодо оновлення складу ЦВК у Парламенті немає

Новини по темі