Обирай пісні. Визначай переможця

У Раді збирають нараду через скандальний закон Польщі

1.02.2018 р., 16:27

Голова Верховної Ради Андрій Парубій збирає нараду для вироблення рішень у зв'язку з прийняттям в Польщі законопроекту про внесення змін до закону про Інститут національної пам'яті.

Про це 1 лютого повідомила депутат фракції БПП, співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Польщею Оксана Юринець, пише "Слово і Діло".

"Сподіваюся, ми будемо розвивати конструктивний діалог з польськими колегами і знаходити нові точки дотику, які б об'єднували країни. Голова Верховної Ради Андрій Парубій збирає нараду, в ході якої ми будемо шукати певні рішення, які будуть запропоновані Верховній Раді на наступному тижні", - цитує депутата прес-служба БПП.

Юринець переконана, що прийняття подібних законопроектів може загрожувати звичайним українцям, які зараз перебувають на території Польщі.

"Фактично, мова йде про більш ніж один мільйон українців, які навчаються або працюють в Польщі. У законопроекті є положення, які обмежують свободу слова, що суперечать науковим дослідженням, проведеним протягом певного періоду часу. Йдеться про штрафи і тюремні терміни за публічні заяви про злочинну, на думку поляків, діяльність українських націоналістів", - пояснила вона.

У Раді збирають нараду через скандальний закон Польщі

Новини по темі