Мобільний додаток

Уряд пропонує звільнити гендиректора "Укроборонпрому"

31.01.2018 р., 17:03

Кабінет міністрів подав Президенту Петру Порошенку клопотання про звільнення з посади генерального директора ДП "Укроборонпром" Романа Романова.

Рішення було прийняте сьогодні на засіданні Уряду, повідомляє "Українська правда".

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголосив, що після того, як Президент прийме рішення про звільнення, він проситиме нову наглядову раду внести пропозицію щодо нової кандидатури, яку Кабмін розгляне і подасть на призначення Президенту.

Він також закликав керівників бути "максимально відповідальними по відношенню до людей".

Нагадаємо, раніше Гройсман ініціював відставку керівника ДП "Укроборонпром" Романа Романова через заборгованість із виплати заробітної плати співробітникам.  

В "Укроборонпром" заявили, що заборгованість по заробітній платі на "Миколаївському суднобудівному заводі" утворилася через те, що завод три роки не отримував відшкодування коштів за утримання ракетного крейсеру "Україна.

Як відомо, відносно "Укроборонпрому" та його дочірніх підприємств відкрито низку справ. У лютому 2017 року стало відомо про розслідування Нацполіціі за підозрою про виведення з "Спецтехноекспорту" 91 млн грн через схему експорту обладнання через фіктивні фірми.

У 2015 році було відкрито кримінальне провадження про виплату "Спецтехноекспортом" фіктивних агентських на суму 3,59 млн доларів.

Той же "Спецтехноекспорт" поставляв індійській держкомпанії "Hindustan Aeronautics Limited" запчастини через фіктивні фірми, чиї власники підписували документи за 200 гривень.

Додамо, НАБУ розслідує маніпуляції з контрактами "Укроборонпрому" на 39 млн доларів на постачання запчастин для "Антонова" AN-32.

"Укроборонпром" було створено в грудні 2010 року, до його складу входить 134 підприємства військово-промислового комплексу.

Уряд пропонує звільнити гендиректора "Укроборонпрому"

Новини по темі