Мобільний додаток

В Уряді назвали підстави для скасування спецдопомоги пенсіонерам

18.01.2018 р., 16:45

Держава не призначатиме тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла  пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, якщо її родина протягом року здійснювала покупки на суму від 50 тисяч гривень.

Про це йдеться в постанові Кабміну про порядок призначення такої допомоги громадянам без обов'язкового страхового стажу.

Крім того, не варто розраховувати на допомогу тим, у кого середньомісячний сукупний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців перевищує 100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Якщо за результатами вибіркового обстеження матеріально-побутових умов сім'ї буде виявлено, що людина має додаткові джерела для існування, не зазначені d декларації про доходи та майно, допомогу також не призначатимуть.

Не платитиме держава й громадянам, які провадять діяльність, пов'язану з отриманням доходу.

Припиняться виплати призначеної тимчасової допомоги, якщо людина приховає відомості або навмисно подасть недостовірні дані про свій дохід та майновий стан або ж якщо почне працювати.

Громадяни зобов'язані повідомляти про зміни обставин, які можуть вплинути на розмір або порядок отримання тимчасової допомоги.

В Уряді назвали підстави для скасування спецдопомоги пенсіонерам

Новини по темі