Мобільний додаток

Голосування по Донбасу може відбутися у четвер

17.01.2018 р., 12:51

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій прогнозує, що голосування щодо законопроекту про забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донбасу відбудеться 18 січня.

Про це повідомляє УП.

"Нам залишилося розглянути 192 правки. Сподіваюся, що нам вдасться сьогодні гідно попрацювати, щоб завтра вийти на прийняття рішення", – заявив Парубій.

Наразі жодна поправка, яка ставиться на підтвердження, не набрала достатньої кількості голосів.

Як повідомлялось, під час засідання Верховної Ради 16 січня нардепи розглянули 482 поправки до вказаного законопроекту.

На засіданні у вівторок точилася дискусія щодо прописування у назві і тексті законопроекту слів про окупацію Криму та встановлення чітких дат початку окупації Донецької та Луганської областей, а також АРК Крим.

Водночас секретар парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони Іван Вінник підкреслив, що депутати не можуть змінити назву законопроекту про деокупацію Донбасу у зв’язку з обмеженнями регламенту.

Як відомо, Верховна Рада підтримала в першому читанні президентський законопроект про реінтеграцію Донбасу 6 жовтня 2017 року.

Проект визначає окремі території в Донецькій та Луганській областях окупованими, а Російську Федерацію – країною-агресором.

Новини по темі