Мобільний додаток

ВРУ розгляне Законопроект про заборону пальмової олії (аудіо)

10.01.2018 р., 19:15

Заборонити використовувати пальмову олію у виробництві харчових продуктів пропонують автори законопроекту 3871. Документ зареєстрований у Парламенті.

Чи сприятиме це поліпшенню якості українських харчів? - дізнавалася Тетяна Власенко:
                                      
"Заборонивши виготовляти харчові продукти з пальмовою олією, вдасться отримати подвійну вигоду: вберегти українців від шкідливих для здоров’я жирів і стимулювати розвиток тваринництва - селяни зможуть здавати молоко не за копійки, - каже  один із авторів відповідної законодавчої ініціативи, народний депутат Олег Ляшко.

Традиційні молочні продукти в Україні виготовляються без додавання пальмової олії, натомість, каже експерт з аграрних питань Марія Колесник. За її словами, йдеться, передовсім, про значно дешевші молоковмісні вироби, але закон і нині зобов’язує виробників вказувати рослинні жири на упаковці.

Частіше пальмова олія  використовується для  виготовлення кондитерських виробів, але, ця практика поширена в усьому світі, розповідає Марія Колесник.

Пальмова олія, якщо споживати її у невеликих кількостях, навіть корисна - місить вітаміни А і Є, - розповідає дієтолог Світлана Фус. Та проблема в тому, каже фахівець,  що проконтролювати кількість спожитих рослинних жирів українці не можуть, адже вони міститься у багатьох готових продуктах. А це загрожує серцево-судинними захворюваннями. Тож, дієтолог радить українцям не зловживати магазинними кондитерськими виробами, де пальмової олії найбільше".

Тетяна Власенко. Українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

ВРУ розгляне Законопроект про заборону пальмової олії (аудіо)

Новини по темі