Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Південна Корея і КНДР почали офіційні переговори

9.01.2018 р., 10:42

Перші з 2015 року офіційні переговори між Південною Кореєю і КНДР почалися у  9 січня в пограничному пункті Пханмунчжом.

Про це повідомляє Всесвітнє корейське радіо.

"У вівторок в пограничному пункті Пханмунчжом в демілітаризованій зоні відкрилися міжкорейські переговори на рівні міністрів", - йдеться в повідомленні. Як зазначається, сторони обмінялися пропозиціями щодо поліпшення двосторонніх відносин, а також можливій участі КНДР в зимових Олімпійських іграх в Пхенчхані. 

"Північнокорейська сторона запропонувала направити в Пхенчхан офіційну делегацію, групу діячів мистецтв і демонстраційну команду з тхеквондо. У свою чергу, представники РК запропонували спортсменам Півдня і Півночі пройти разом на церемоніях відкриття і закриття Ігор, направити в Пхенчхан групу підтримки і провести переговори представників Суспільств Червоного Хреста Півдня і Півночі для організації в лютому зустрічі розділених сімей з нагоди свята Нового року за місячним календарем, а також відновити переговори з військових питань в цілях відвертання пограничних конфліктів", - йдеться в повідомленні.

Сторони на переговорах представляють делегації з п'яти осіб на чолі з міністром у справах возз'єднання Південної Кореї Чо Мін Гюном і головою північнокорейського  комітету з мирного об'єднання батьківщини Рі Сон Гвоном.

Новини по темі