Мобільний додаток

Спецпрокурор США може допитати Трампа

9.01.2018 р., 10:35

Спецпрокурор Роберт Мюллер може допитати діючого президента США Дональда Трампа щодо можливої змови його виборчого штабу з Російською Федерацією під час виборів у США в 2016 році.

Про це повідомила газета The Washington Post, посилаючись на джерело з кіл, близьких до президента, інформує УНН.

“Вирішення цього питання просувається швидше, ніж деякі можуть собі уявити”, — наводить видання слова джерела, який додав, що президент не нервує з приводу майбутньої розмови зі спецпрокурором і вважає, що після цього будуть поставлені всі крапки над “і” в розслідуванні тверджень про взаємодію під час виборчої кампанії його команди із Кремлем.

The Washington Post пише, що юристи Трампа вже провели у грудні попередню зустріч зі співробітниками Мюллера, на якій обговорювалося, зокрема, “чи може президент подати письмові відповіді на питання” слідчих. “Мюллер і юристи Трампа планують незабаром провести нову зустріч, щоб обговорити можливі умови надання свідчень президентом, а також терміни завершення Мюллером свого розслідування, — зазначає видання. — Юристи Трампа сподіваються отримати під час бесіди зі співробітниками апарату спецпрокурора чітке уявлення про те, які питання можуть бути задані президенту”.

Білий дім поки відмовляється підтвердити повідомлення преси про те, що Трамп дасть свідчення Мюллеру. “Білий дім не коментує повідомлення про контакти з офісом спецпрокурора. Білий дім продовжує повністю співпрацювати зі спецпрокурором із метою сприяти швидкому вирішенню всіх наявних питань”, — розповсюдила в понеділок заяву команда юрисконсультів президента.

Спецпрокурор США може допитати Трампа

Новини по темі