Мобільний додаток

Найважливіше завдання Уряду - побудова сильної економіки

31.12.2017 р., 10:23

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман наголошує, що найважливіше завдання - збудувати сильну економіку.

Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів, повідомляє Урядовий портал.

"Наступний – 2018 рік може бути успішним. Зараз фокус – розвиток економіки, збагачення країни. За 3 - 5 років ми можемо досягти серйозного рівня розвитку держави. Розуміння того, куди йти і що робити – вже є", - сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що означений час потрібен не лише задля ухвалення рішень, а й задля перевірки їх реальної ефективності та результативності. І це стосується всіх сфер життя – від будівництва доріг до формування мережі передових лікувальних закладів, як у Києві, так і в регіонах, а також запровадження програм підтримки промисловості, зауважив Голова Уряду.

Як зазначив Володимир Гройсман, зміни відбуваються непросто. "І тут важливо чути людей. Я, приміром, завжди в поїздках намагаюся поспілкуватися з людьми. І моє завдання – побудувати таку модель, коли економіка буде сильною, коли люди будуть отримувати достойні зарплати... Ми впроваджуємо конкретні інструменти, які дадуть результат... Трішки терпіння і віри. Україна буде мати успіх", - сказав Голова Уряду.

Найважливіше завдання Уряду - побудова сильної економіки

Новини по темі