Мобільний додаток

Аграрний фонд за рік збільшив експорт борошна на 70 %

26.12.2017 р., 14:07

Один з найбільших державних операторів на аграрному ринку України ПАТ "Аграрний фонд" за рік збільшив експорт борошна на 70 %.

Про це в інтерв'ю "НВ Бізнес" повідомив голова найбільшої агрокомпанії Аграрний фонд Андрій Радченко.

"Експорт продукції порівняно з 2016 роком зріс майже на 23 %. Один з показників - це збільшення експорту тваринництва. Далі йдуть продукти переробки соняшнику, кукурудзи, пшениці, сої і насіння ріпаку. Аграрний фонд, зокрема, експортував 17 тисяч тонн борошна. Це на 70 % більше, ніж торік", - сказав він. Радченко наголосив, що аграрна сфера сьогодні лідер у нарощуванні ВВП.

Він також зазначив, що для нарощування експорту продукції з високою доданою вартістю в Україні існує ряд проблем.  "Проблема в тому, що більшість переробних підприємств України втратили свої виробничі потужності, оскільки працюють за технологіями і на обладнанні минулого століття. Тому для збільшення експорту продукції з високою доданою вартістю Україна має пройти шлях глобальної модернізації і розвитку переробної промисловості. А для цього українським підприємствам потрібні інвестиції - в модернізацію і будівництво нових об'єктів глибокої переробки зерна, і в цілому переробки продуктів харчування", - сказав Радченко.

Аграрний фонд за рік збільшив експорт борошна на 70 %

Новини по темі