Мобільний додаток

Поліція Австрії встановила причину вибуху на газорозподільній станції

12.12.2017 р., 17:06

Поліція Австрії заявляє, що причиною вибуху та пожежі на найбільшій газорозподільній станції країни в районі міста Баумґартен став технічний збій.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Ситуація на об’єкті, який є основним центром транзиту природного газу в Європі, контрольована", - йдеться в повідомленні.

Вибух стався сьогодні вранці, загинула одна людина, ще щонайменше 18 постраждали. Всього на станції працювали 50 людей.

Станція в Баумґартені розташована в Нижній Австрії на кордоні зі Словаччиною. Це один із найважливіших газорозподільних центрів у Центральній Європі, через який газ іде в північну Італію і на південь Німеччини.

Bloomberg повідомляє, що поставки газу з Австрії вже перервані в Італію, Угорщину і Словенію. Поставки газу до Німеччини поки що тривають.

У російському "Газпромі" заявили, що перерозподіляють газові потоки і роблять усе, щоб поставки клієнтам йшли без перебоїв. Однак транзит газу зі Словаччини до Австрії нині повністю перекритий.

Нагадаємо, голова правління "Нафтогазу України" Андрій Коболєв запевнив, що вибух не вплине на поставки газу для українських споживачів, оскільки при підготовці до опалювального сезону 2017 - 2018 років було закачано на 15% більше "блакитного" палива, ніж для проходження зими 2016 - 2017 років.

Держкомпанія "Укртрансгаз" інформує, що вибух призведе до тимчасового скорочення обсягів транзиту природного газу з Росії до Словаччини через територію України.

МЗС України повідомляє, що українців немає з-поміж постраждалих під час вибуху на газорозподільній станції в Австрії. Про це йдеться в Twitter Департамента консульської служби зовнішньополітичного відомства України.

Поліція Австрії встановила причину вибуху на газорозподільній станції

Новини по темі