Обирай пісні. Визначай переможця

Поліція закликає мітингарів утриматися від провокацій під Радою

5.12.2017 р., 16:26

Голова Національної поліції України Сергій Князєв закликає учасників мітингу під Верховною Радою утриматися від будь-яких провокативних дій.

Про це він написав на свої сторінці у Facebook, повідомляє Укрінформ.

“Звертаюсь до учасників мітингу, який відбувається на площі Конституції у Києві. Поліція застерігає від будь-яких провокативних дій з боку активно налаштованих громадян. Можливі провокації як до самих учасників мітингу, так і щодо перехожих. Закликаю громадян дотримуватися закону, а поліція, у свою чергу, забезпечить охорону публічної безпеки під час масових заходів”, - заявив Князєв.

Як повідомлялося, біля Верховної Ради наразі триває акція екс-голови Одеської ОДА, лідера "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі та його прихильників.

Правоохоронці 5 грудня провели обшук у помешканні Саакашвілі на вулиці Костьольній, після чого затримали політика. Водночас прихильники Саакашвілі перешкоджали проїзду мікроавтобуса із Саакашвілі. Вони розбили вікна в мікроавтобусі, витягли Саакашвілі з машини, і він разом з людьми подався до Верховної Ради.

За даними СБУ, Саакашвілі оголошено підозру за ч.1 ст. 256 Кримінального кодексу України (сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності).

Новини по темі