Мобільний додаток

Уряд ставить перед собою амбітні плани

5.12.2017 р., 11:21

Кабінет міністрів України в рамках політики зростання економіки і соціальних стандартів висуває завдання забезпечити у 2018 році збільшення середньої заробітної плати в Україні до 10 тисяч гривень із нинішніх 7 400.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман в ефірі одного з українських телеканалів.

"Ми передбачаємо не тільки зростання мінімальної зарплати у 2018 році, а й середньої зарплати. Сьогодні цей показник становить 7400 грн. у середньому. Це зарплати, з яких сплачують податки. Завдання на наступний рік - не менше 10 тисяч гривень. Наше завдання - довести показник середньої зарплати, з якої сплачено податки, до 10 тисяч гривень. Я на цьому буду концентруватися", - наголосив Прем'єр.

За словами Гройсмана, зростання економіки і досягнення гідного рівня оплати праці дозволять подолати дефіцит кваліфікованих кадрів в Україні.

Нагадаємо, з 1 січня 2017 року мінімальна зарплата в Україні була підвищена більш ніж удвічі - до 3 200 гривень. Президент України Петро Порошенко раніше заявив, що в рамках бюджету на 2018 рік може бути передбачено збільшення мінімальної заробітної плати до 4 100 гривень.

Уряд ставить перед собою амбітні плани

Новини по темі