Обирай пісні. Визначай переможця

380 осіб отримали підозри у "справах Майдану"

20.11.2017 р., 18:25

Генеральний прокурор України заявив, що вже повідомлено про підозру в побитті та вбивствах учасників Євромайдану 380 особам, із яких по 49-ти вже є вироки.

Про це під час брифінгу повідомив Юрій Луценко.

Генпрокурор назвав 2017 рік найрезультативнішим з усіх років розслідування.

"Перш за все завдяки діям усіх правоохоронних органів на сьогодні 380 осіб отримали підозри у фізичних діях, в тому числі убивствах щодо мирних учасників протестів. З них щодо 270 осіб справи знаходяться в суді, стосовно 49 з них уже є вироки", – зазначив він.

Також Луценко повідомив про те, що вже завершено слідство зі встановлення тих, хто дав наказ стріляти у мирних демонстрантів, а справу по них передано до Печерського суду.

"Сподіваюсь, до кінця цього року ми отримаємо рішення суду щодо можливості заочного досудового слідства, а потім і початку нового процесу над Януковичем, Захарченком, Якименком, Тоцьким, які, за нашими підозрами, дали злочинний наказ стріляти у мирних людей", - сказав глава ГПУ. Він зазначив, що новий процес щодо Януковича розпочнуть одразу після завершення суду по державній зраді.

Нагадаємо, потерпілими у справі злочинів проти учасників протестних акцій на Майдані Незалежності в Києві в період з 30 листопада 2013 року по 20 лютого 2014 року визнані понад 1500 осіб.

380 осіб отримали підозри у "справах Майдану"

Новини по темі