Мобільний додаток

Донецьку фільтрувальну станцію знову обстріляли

5.11.2017 р., 13:18

Донецька фільтрувальна станція зазнала чергового обстрілу.

Про це повідомляє прес-служба комунального підприємства "Вода Донбасу".

"5 листопада виявлене влучення боєприпасів у резервну нитку естакади хлоропроводу. Сьогодні уламки пошкодили резервний хлоропровід, але існує величезна небезпека влучення у діючий", - підкреслюється у повідомленні. На підприємстві заявили, що результати витоку рідкого хлору будуть катастрофічними.

Як повідомлялося, Донецька фільтрувальна станція також була обстріляна у ніч на 4 листопада. Спецпредставник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі засудив обстріл ДФС і закликав створити технічні зони безпеки навколо об'єктів цивільної інфраструктури.  Як заявив Сайдік, пошкодження лише однієї із 900-кілограмових ємностей високотоксичного газоподібного хлору для очищення води, що зберігаються на об'єкті, може призвести до загибелі людей у радіусі 200 метрів і серйозно порушити постачання води для майже 350 тисяч осіб по обидва боки від лінії зіткнення.

Додамо, що Донецька фільтрувальна станція забезпечує питною водою жителів Авдіївки, частину Донецька, а також Ясинуватої та населені пункти Ясинуватського району.

Донецьку фільтрувальну станцію знову обстріляли

Новини по темі