Мобільний додаток

Позов Саакашвілі розглядатимуть у грудні

3.11.2017 р., 16:15

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі за позовом голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі до Управління Державної міграційної служби України у Київській області і призначив засідання на 12 грудня.

Про це повідомляється на сторінці суду у Facebook.

"Судове засідання відбудеться 12 грудня. Позивач просить суд визнати незаконною бездіяльність Управління ДМС в Київській області щодо проведення розгляду заяви Міхеіла Саакашвілі щодо визнання його особою, яка потребує додаткового захисту, подану до Управління державної міграційної служби України в Київській області 26 жовтня 2017 року", - йдеться у повідомленні.

Також позивач просить зобов'язати Управління ДМС в Київській області розглянути згідно з вимогами Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту" заяву Саакашвілі щодо визнання його особою, яка потребує додаткового захисту, подану до ГУ ДМС у Львівській області 11 вересня 2017 року.

Нагадаємо, 26 липня 2017 року Президент України позбавив Саакашвілі українського громадянства. За даними Адміністрації Президента, причина такого рішення - надання Саакашвілі недостовірної інформації під час оформлення заяви на громадянство.

Пізніше Державна міграційна служба відмовила Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем. Саакашвілі оскаржив відмову в суді.

Позов Саакашвілі розглядатимуть у грудні

Новини по темі