Мобільний додаток

Детективи НАБУ запобігли вивезенню Розенблатом важливих документів

20.10.2017 р., 13:04

Детективи Національного антикорупційного бюро запобігли вивезенню народним депутатом Бориславом Розенблатом матеріалів, важливих для розслідування "бурштинової справи".

Про це йдеться у роз'ясненні НАБУ, розміщеному у Facebook.

"19 жовтня детективи Національного антикорупційного бюро України запобігли вивезенню за кордон народним депутатом Бориславом Розенблатом матеріалів, важливих для розслідування так званої «бурштинової справи», а також забезпечили його участь у судовому засіданні з продовження йому обов'язків", - йдеться у повідомленні.

Детективи Бюро провели обшук у літаку з метою врятування майна, яке може мати ознаки речових доказів. Затримання народного обранця не проводилося, заявили в НАБУ.

Під час обшуку детективи НАБУ вилучили у Розенблата мобільні телефони, планшет; вироби, зовнішньо схожі з коштовностями; платіжні картки, емітовані закордонними банками; паспорт громадянина України для виїзду за кордон та дипломатичний паспорт.

Крім того, після обшуку детективи НАБУ вручили Розенблату повістку про необхідність його прибуття до Солом'янського районного суду м.Києва для участі у засіданні з подовження йому обов'язків підозрюваного.

Нагадаємо, Розенблата підозрюють в отриманні хабарів від представника іноземної компанії за сприяння у видобуванні бурштину. Детективи НАБУ затримали його охоронця під час одержання 200 тисяч доларів хабара, які призначалися депутатові. 11 липня Верховна Рада підтримала подання про зняття депутатської недоторканності з Розенблата, відхиливши клопотання про надання дозволу на його арешт. Сам Розенблат заявив, що мав намір виїхати за межі України на 3 дні і повідомляв заздалегідь про це НАБУ.

Детективи НАБУ запобігли вивезенню Розенблатом важливих документів

Новини по темі