Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Проблемні банки є не тільки в Україні

11.10.2017 р., 19:44

Міжнародний валютний фонд (МВФ) назвав 9 найбільших фінансових інституцій світу з проблемами рентабельності.

Відповідну піврічну доповідь МВФ про фінансову стабільність (Global Financial Stability Report, GFSR) оприлюднено на сайті фундації.

"Банки, на які припадає близько третини активів, можуть мати проблеми з досягненням стійкої рентабельності, що підкреслює їхні поточні проблеми і вразливість у середньостроковій перспективі", - йдеться в звіті.

На думку експертів фонду, до цієї групи входять: "Citigroup", "Societe Generale", "UniCredit Group", "Deutsche Bank", "Barclays", "Standard Chartered", "Sumitomo Mitsui Financial Group", "Mizuho Financial Group" і "Mitsubishi UFJ Financial Group2.

У 2019 році дохідність власного капіталу кожного з цих банків буде нижча за 8%, свідчать галузеві прогнози. Загалом МВФ розглядав 30 міжнародних банків, які Рада фінансової стабільності (FSB) вважає системно важливими для світової економіки.

У доповіді МВФ попереджає про те, що зростання світової економіки може уповільнитися через надлишкове боргове навантаження і перегрів фінансових ринків.

Нагадаємо, МВФ і Світовий банк украй рідко критикують кредитно-фінансові організації поіменно. Рецесія, яка може стати наслідком цих подій, буде не така глибока, як спад після світової фінансової кризи 2008 року. Найбільше, як очікує МВФ, постраждають держави єврозони.

Проблемні банки є не тільки в Україні

Новини по темі