Мобільний додаток

В Івано-Франківську пропонують пришвидшити заборону на подвірний забій тварин (Аудіо)

9.10.2017 р., 13:15

Учасники громадських слухань в Івано-Франківську пропонують пришвидшити процес запровадження заборони на подвірний забій тварин, м’ясо яких продається на агропромислових ринках.

За законом така заборона мала би почати діяти з 2025 року. Пропозиція представників громадськості Прикарпаття – запровадити її на 5 років раніше.
 
Розповідає наша кореспондентка Світлана Усатюк:
              
"Навіщо чекати, якщо можна підготуватися до заборони вже зараз?" – запитують учасники громадських слухань. Тим більше, що на Прикарпатті, кажуть вони, вже працюють спеціалізовані цехи, у яких приймають на забій тварин із особистих селянських господарств. Там створили умови для транспортування, переробки і зберігання м'ясної продукції із дотриманням усіх санітарних вимог.

Варто лише подбати про утилізацію відходів. Цим колись займалися на Коломийському ветеринарно-санітарному заводі, говорить громадський активіст Сергій Чирва.

Пропозицію громадського активіста підтримали. Вона буде у зверненні, адресованому представникам органів центральної влади. Також учасники слухань висловили думки про потребу розробки державної програми кредитування будівництва і реконструкції забійних цехів. У області вже зараз є чимало охочих займатися такою справою".

Світлана Усатюк. Івано-Франківщина. Українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

В Івано-Франківську пропонують пришвидшити заборону на подвірний забій тварин (Аудіо)

Новини по темі