Мобільний додаток

"Ігри нескорених": чергова перемога українців

26.09.2017 р., 11:20

Українці Олег Зімніков та Олександр Ткаченко на змаганнях із бігу вибороли відповідно золоту та срібну медалі на "Іграх Нескорених" у Торонто.

Про це повідомляє Міністерство оборони у Facebook.

29-річний військовослужбовець Збройних сил України Олег Зімніков здобув перемогу у змаганнях із бігу на 1,5 тис. метрів. Це перше "золото" Національної збірної України на "Іграх Нескорених".

Другу поспіль перемогу в змаганнях із бігу для української збірної приніс Олександр Ткаченко, який виборов "срібло".

Першу "бронзу" в змаганнях зі штовхання ядра на "Іграх Нескорених" виборов для України 29-річний офіцер Нацполіції з Луцька Сергій Торчинський.

Нагадаємо, "Ігри Нескорених" ("Invictus Games") - міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Вельським Гаррі в 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями, набутими під час виконання службових обов'язків.

Україна в 2017 році вперше отримала право взяти участь в "Іграх Нескорених" як учасник багатьох військових навчань, миротворчих операцій під егідою ООН, а також як країна, військовослужбовці якої мають бойовий досвід у виконанні завдань у межах АТО. Разом із Україною в цьому році в "Іграх Нескорених" дебютувала і збірна Румунії.

"Ігри нескорених": чергова перемога українців

Новини по темі