Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

На Донеччині судитимуть снайпершу бойовиків

13.09.2017 р., 19:20

До Красноармійського міськрайонного суду Донецької області надіслано обвинувальний акт щодо 23-річної жінки, яка служила снайпером у російсько-терористичних військах.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

"Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області завершено досудове розслідування за ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній організації) стосовно 23-річної жінки. Наразі обвинувальний акт прокуратурою надіслано для розгляду до Красноармійського міськрайонного суду Донецької області", - йдеться у повідомленні.

За даними прокуратури, ця мешканка Донецька у 2014 - 2015 році, будучи снайпером у складі збройного формування Козачий союз "Область Войска Донского" терористичної організації "ДНР", здійснювала озброєну охорону членів вищезазначеної групи та забезпечувала виконання останніми різноманітних завдань. Особисто брала участь у мародерстві та грабуванні помешкань на окупованій території. У червні 2017 року затримана співробітниками СБУ.
 
Нагадаємо, згідно з Кримінальним кодексом України, за скоєні злочини жінці загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.

На Донеччині судитимуть снайпершу бойовиків

Новини по темі