Мобільний додаток

Арештовано орендовані телеканалом "1+1" будівлю і літак

13.09.2017 р., 14:23

Печерський районний суд у справі розкрадання коштів із "Приватбанку" наклав арешт на будівлю, яку орендує телеканал "1+1", а також на літак Boeing.

Відповідне рішення опубліковано у судовому реєстрі.

Як зазначається у рішенні суду, клопотання прокурора про арешт майна надійшло 1 вересня поточного року. При цьому Головне слідче управління Генпрокуратури порушило кримінальне провадження за фактом заволодіння службовими особами ПАТ КБ «Приватбанк» чужим майном в особливо великих розмірах іще 13 листопада 2014 року. 

Слідчий суддя задовольнив клопотання прокурора та наклав арешт на приміщення ТОВ "Поділ Нерухомість" у Києві на вул. Фрунзе, 23, які орендує телеканал є "1+1", на будівлю заводу "Біола" у Дніпрі на вул. Береговій, 135, що належить ТОВ "Ерлан", та літак Boeing 767-300 (власність португальської Pennylane - Comercio Internacional LDA).

Крім того, суд заарештував земельні ділянки масиву "Золотий берег", які належать ТОВ "Хаджибей", в Овідіопольському районі Одеської області.  Арешт накладено також на приналежний ТОВ "Імме" будинок у Києві на проспекті Степана Бандери, 34 площею 6921 кв. м, нежитлові будинки в Дніпрі на вул. Чкалова, 27, котрі належать ТОВ "Акватера" і ТОВ "Арлан", та будинок торговельного павільйону в Одесі на вул. Космонавтів, 32.

Новини по темі