Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Хуліганів, що намагалися протаранити кортеж президента Сербії, арештовано на 30 діб (Аудіо)

5.09.2017 р., 16:48

Зухвалим молодикам на "Бентлі", що намагалися протаранити кортеж президента Сербії, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 30 діб.

Подробиці дізнавалася наша кореспондентка у Белграді Ірина Джамич:

"Вранці третього вересня чорна Бентлі на іспанських номерах намагалася розірвати колону автомобілів, в якій пересувався президент Сербії Александар Вучич. Автомобіль на швидкості близько 200 км/год описав кілька кіл на круговому перехресті, перш ніж заблокував президентський кортеж.

Як з'ясувалося, водій – громадянин Сербії – був під дією наркотиків і перебуває у міжнародному розшуку, двоє пасажирів також виявилися із кримінальними минулим. Власник чорного Бентлі - колишній гравець сербської національної збірної з футболу Івіца Драгутіновіч, який за свідченням очевидців невдовзі після інциденту прибув на місце пригоди і був озброєний. Щоправда в поліції повідомляють, що Драгутіновіч має дозвіл на носіння зброї.

Зважаючи на те, що подібні випадки вже траплялися з Александром Вучичем, деякі місцеві ЗМІ повідомили про замах на президента, втім сам Вучич заявив, що він так не вважає. А міністр поліції Небойша Стефановіч зазначив, що наразі немає доказів, які б вказували на те, що саме Вучич був метою нападу.

Хуліганів затримано, відкрито кримінальне провадження через загрозу безпеці".

Ірина Джамич, Сербія, для Українського радіо.
 
Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Хуліганів, що намагалися протаранити кортеж президента Сербії, арештовано на 30 діб (Аудіо)

Новини по темі