Мобільний додаток

У зоні АТО розшукують 400 осіб - МЗС

30.08.2017 р., 21:00

За даними Об’єднаного центру з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників та встановлення місцезнаходження безвісти зниклих у районі АТО на сході України, понад 400 осіб наразі вважаються зниклими безвісти.

Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ України до Міжнародного дня зниклих безвісти, який відзначається сьогодні.

«Їх розшук унеможливлюється через перешкоди, які чинять російсько-терористичні сили, та систематичні обмеження ними доступу міжнародних гуманітарних організацій до території окремих районів Донецької та Луганської областей», - йдеться в заяві.

У заяві, розповсюдженій прес-службою МЗС, сказано, що пошук зниклих безвісти та ідентифікація тіл загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України на Донбасі залишається однією з найбільш болючих гуманітарних проблем, що потребує невідкладного розв'язання.

Українська сторона глибоко вдячна Міжнародному Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) як нейтральному посереднику за активну участь у розв’язанні проблеми зниклих безвісти та надання підтримки їхнім родинам і сподівається на подальше продовження цієї важливої гуманітарної місії МКЧХ, зокрема на окупованих територіях, до яких тимчасово відсутній доступ, наголошується у заяві.

У зоні АТО розшукують 400 осіб - МЗС

Новини по темі