Мобільний додаток

Поліція розшукує вкрадене у неї службове авто

18.08.2017 р., 17:50

Поліція розслідує викрадення службового автомобіля, який належить Національній поліції України.

Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.

"На розшук машини орієнтовано особовий склад Київської області та прилеглих регіонів, як це відбувається зазвичай при угонах автомобілів. Гарантую, що знайдемо", - наголосив голова Нацполіції.

"Викрадений автомобіль зовні виглядав як цивільний. Будь-яких засобів, пристроїв, чи механізмів, які могли б вказувати на те, що це поліцейський транспортний засіб, у нього не було", - йдеться у повідомленні.

Кримінальне провадження за цим фактом розслідує поліція Київської області. Водночас у відомстві не уточнили, хто користувався цим службовим автомобілем та марку авто.

Тим часом у соцмережах була інформація, що автомобіль викрадено у заступника голови Нацполіції України - керівника патрульної поліції Олександра Фацевича. Зокрема, як повідомляв на своїй сторінці у Facebook журналіст Сергій Мальнев, йдеться про автомобіль "Lexus GX".

Сьогодні журналісти після церемонії вручення працівникам поліції охорони відзнак Європейської поліцейської асоціації намагались взяти коментар у самого Фацевича. Однак він відмовився від коментарів.

Поліція розшукує вкрадене у неї службове авто

Новини по темі