Мобільний додаток

Турчинов: запроваджені США санкції - крок до повної ізоляції Путіна

3.08.2017 р., 18:45

Режими Росії та Північної Кореї стають дедалі більше схожими один на одного, і світ починає це розуміти. Водночас запроваджені Вашингтоном санкції - це ще один важливий крок до повної ізоляції Путіна та його тоталітарної країни.

Так прокоментував секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов запровадження США нових санкцій проти Росії, інформує прес-служба РНБО.

За словами Олександра Турчинова, санкції проти Росії, що введені в дію законом, підписаним президентом США Дональдом Трампом, - надзвичайно важливе рішення. "Знаковим є те, що в законі, прийнятому Конгресом, підтриманому Сенатом та підписаному президентом США Трампом, яким було запроваджені санкції, Росія виписана поряд з Північною Кореєю", - сказав Турчинов. За його словами, це свідчить про те, що світ починає розуміти, що режими цих країн стають дедалі більше схожими один на одного - непередбачуваними та небезпечними. Водночас, підсумував секретар РНБО, це один із важливих кроків до повної ізоляції Путіна і тієї тоталітарної країни, на яку він перетворив сучасну Росію. "Всі диктатори мають пам'ятати, що кінець у них один - тотальне презирство та ганьба",  - сказав він.

Раніше повідомлялося, що 2 серпня президент США Дональд Трамп підписав Закон "Акт про протидію противникам Америки шляхом введення санкцій", який запроваджує нові санкції проти Ірану, Північної Кореї та Росії. Закон, зокрема, передбачає істотне посилення тиску на Росію та підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.

Турчинов: запроваджені США санкції - крок до повної ізоляції Путіна

Новини по темі