Мобільний додаток

Палата представників Конгресу США затвердила законопроект про нові санкції проти Росії

26.07.2017 р., 09:56

Палата представників Конгресу США переважною більшістю голосів затвердила законопроект про нові санкції проти Росії, Ірану й КНДР.

Підтримали документ як демократи, так і республіканці. Для набуття чинності його ще мають схвалити сенат і президент Дональд Трамп. У законопроекті важливе місце відведене підтримці суверенітету і територіальної цілісності України, а також посиленню обмежень стосовно Москви.

Президент України Петро Порошенко після схвалення нових санкцій Палатою представників заявив, що ціна агресії Російської Федерації має зростати.

Рішення Палати представників США про нові санкції щодо Російської Федерації є свідченням того, що Україна в боротьбі за свою територіальну цілісність на правильному шляху на дипломатичному фронті. Так прокоментувала у "Facebook" перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Під час візиту Президента України до Палати представників одним із ключових питань його зустрічі зі спікером були санкції проти РФ, країни, яка, по суті, кинула виклик всьому світові. Дякуємо Конгресу за підтримку санкцій. 419 "за" - це дуже потужно і однозначно. Росія - агресор. Має відповісти за все. А ми на правильному шляху на нашому дипломатичному фронті", - зазначила вона.

Палата представників Конгресу США затвердила законопроект про нові санкції проти Росії

Новини по темі