Мобільний додаток

Хор із Ніжина на конкурсі в Греції здобув золоту нагороду

19.07.2017 р., 20:45

На Міжнародному хоровому конкурсі в грецькому місті Превеза молодіжний хор із Ніжина Чернігівської області здобув дві високі нагороди - золоту медаль та спеціальний приз. Про це на місцевому сайті "Нежатин" повідомив завідувач кафедри інструментально-виконавської підготовки Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя, професор Микола Шумський.
    
"Результатом поїздки до Греції стали нагороди, які отримав молодіжний хор "Світич" на 23-му Міжнародному хоровому конкурсі в Превезі: золота медаль у категорії "Довільна програма" та спеціальний приз "За краще виконання православної музики", - написав викладач. Він розповів, що до Греції хор Ніжинського НДУ їздив на запрошення президента грецької музичної асоціації "Армоніа" Апостолоса Антоніу та оркомітету двох мистецьких заходів у Превезі: вищезазначеного конкурсу та 35-го Міжнародного хорового фестивалю. На останньому він виступив із програмою української хорової музики.

За словами професора, цього року кількість колективів-учасників конкурсу в Превезі була найбільшою за всю історію конкурсно-фестивального руху західної Греції - 30 європейських хорів із Греції, Данії, Естонії, Кіпру, Латвії, Молдови, Німеччини, Норвегії, Польщі, Румунії, Сербії, Угорщини, України та Чехії. Керівники хору "Світич" - заслужені діячі мистецтв України, професори Людмила Шумська та Людмила Костенко. Невдовзі колектив відзначатиме своє 25-річчя.

Новини по темі