Мобільний додаток

Пленарний тиждень у Парламенті буде "гарячим"

15.02.2016 р., 20:22

Завтра Парламент розпочне роботу з розгляду останніх законопроектів так званого "безвізового пакета". Про це під час брифінгу повідомив Голова Верховної ради Володимир Гройсман.

За його словами, депутатам залишилося ухвалити ще кілька законопроектів, необхідних для запровадження безвізового режиму між Україною та країнами ЄС.

Зокрема, планується зробити прозорішою процедуру обрання керівництва антикорупційної прокуратури, а також удосконалити діяльність Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими корупційним шляхом.

Після цього народні обранці заслухають звіт Уряду і, можливо, проголосують за висловлення недовіри всьому складу Кабміну. Підписи під відповідною постановою нині збираються, повідомив Голова Парламенту Володимир Гройсман.

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови про відхилення звіту Кабінету міністрів та визнання його діяльності незадовільною. Авторами документу виступили 14 депутатів, з-поміж яких представники фракцій "Блок Петра Порошенка", "Самопоміч", "Батьківщина".

Також у Парламенті з'явився проект постанови про визнання діяльності Кабміну у 2015 році задовільною. Ініціатор документа - депутат від БПП Наталія Новак. Звіт Уряду розпочнеться завтра о 12.30.

Пленарний тиждень у Парламенті буде "гарячим"

Новини по темі